Vložte URL nebo ID tiketu:

4-místný kontrolní kód:


SMS objednávky mohou provádět pouze přihlášení uživatelé.

Stav vaší baterie je nízký, pro případ, že se rozhodnete vypnout internet, můžete si nechat vygenerovat koncept SMS. Baterie telefonu vydrží mnohem déle a vy se tak dozvíte výsledek vašich oblíbených utkání!

Více informacíStorno
Řazení oblíbených dle
Další nastavení
Fotbal
Hokej
Basketbal
Tenis
Přihlásit

Nápověda

Pomocí ikony čárového kódu, lze převádět všechna vaše utkání do oblíbených a to přímo vložením odkazu tiketu. V android aplikaci funguje převod automaticky po vstupu do aplikace, pokud není v nastavení deaktivovaná funkce „Magnet odkazů“. V android aplikaci lze navíc ještě převádět do oblíbených i tikety, jež byly fyzicky vytištěné na pobočkách. Tyto tikety lze převést vyfocením čárového kódu tiketu a zadáním kontrolního kódu. V desktopové verzi, po vložení odkazu tiketu, potvrdíte převod pomocí lupy. Zde se také nachází ikona obousměrných šipek, která převede vaše vybrané oblíbené zápasy zpět na kurzy do profiltrované nabídky kurzů.
Před vstupem do aplikace si zobrazte váš tiket a následně ho zkopírujte do schránky nebo přímo klikněte v nabídce "Sdílet prostřednictvím" na ikonu aplikace mámvsazeno.cz a k převodu utkání dojde automaticky.
Pomocí ikony mobilního telefonu lze ukládat vaše oblíbená utkání pod vaše unikátní číslo. S použitím unikátního čísla si lze objednat SMS výsledky, takže tato doplňující funkce v aplikaci Vám vypomůže ve chvílích, kdy stav baterie vašeho telefonu je na kritické úrovni. Aplikace vygeneruje a připraví objednací SMS, kdy objednání SMS výsledků potvrzujete vy sami až jejím odesláním. Pomocí SMS pak budete i nadále dostávat ty nejdůležitější informace, které v případě nouze můžete tímto způsobem získat.
Swipovací funkce android aplikace umožňuje rychle rolovat například mezi živými utkáními různých sportů a to oběma směry.
Mimo konverze tiketu pomocí odkazu, lze v android verzi také provádět rychlý výběr do oblíbených utkání manuálně a to pomocí dlouhého doteku, díky němuž označíte všechna utkání v rámci jedné soutěže.
V klasické verzi lze provést rychlý výběr do oblíbených utkání pomocí podržení levého tlačítka vaší myši na řádku s utkáním, kdy další utkání lze vybrat tím, že i nadále držíte stistknuté tlačítko a pak tažením myši na další utkání, takto hromadně označujete libovolné množství utkání.
V sekci oblíbené je umístěno tlačítko s ikonou statistik, po jehož stisknutí dochází ke komparaci statistik. Statistiky se tak zobrazí postupně všechny a to vždy po použití swipu či po jednom kliknutí myši, kdy jsou prohlíženy za sebou jednotlivě, tak jak jsou seřazeny za sebou v sekci oblíbené.